KILKA SŁÓW O NAS

Firma COMP-SERWIS powstała w 2003 roku. Początkowo jako firma informatyczna rozwijając się, swój zakres usług powiększyła o dostarczanie usług telekomunikacyjnych. Jako Internet Service Provider dostarcza usługi telekomunikacyjne na terenie Krosna oraz w okolicznych miejscowościach gmin powiatu Krośnieńskiego, Sanockiego i Brzozowskiego.
COMP-SERWIS jest jednym z największych dostawców Internetu szerokopasmowego działających w Krośnie i okolicy. Jako pierwsza na tym terenie, uruchomiła sieć światłowodową FTTH.

Z naszych usług telekomunikacyjnych korzystają Klienci indywidualni, firmy, instytucje oraz operatorzy telekomunikacyjni.
W związku z ciągłym rozwojem ogólnoświatowej sieci Internet oraz sprostaniu coraz wyższym wymaganiom stawianym przez odbiorców, stosujemy nowoczesne i niezawodne technologie światłowodowe i radiowe, co jednocześnie umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pozwala to naszym Klientom korzystać z nowych rozwiązań wprowadzanych przez naszą Firmę.

   COMP-SERWIS posiada wieloletnie doświadczenie wynikające z wielu zrealizowanych projektów w tym również projektów współfinansowanych z środków UE. Zadowolenie naszych kilku tysięcy Klientów w tym Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych oraz wydane referencje, świadczą o profesjonalizmie i jakości świadczonych przez COMP-SERWIS usług.

Sieć COMP-SERWIS łączy się z sieciami największych operatorów za pomocą łączy światłowodowych. Posiada bezpośrednie połączenie z dostawcami Internetu światowego w Warszawie ( GTT, Cogent ), punktami wymiany ruchu PL-IX, WIX i KIX oraz siecią TPNet. Posiada również punkty styku z sieciami lokalnymi, dostęp lokalny do serwera Google Global Cache oraz własną centralę Telefonii Cyfrowej. Sieć szkieletowa zbudowana jest w technologii światłowodowej i stanowią ją profesjonalne urządzenia wiodących producentów: Ericsson, Nec, Huawei, Dasan Networks, Cisco, MikroTik, Juniper.


   Naszym Klientom oferujemy również usługi IT w zakresie budowy sieci strukturalnych, światłowodowych, monitoringu. Nasza usługa obejmuje konsultacje, doradztwo, projekt, dobór i dostawa urządzeń oraz komponentów, wykonanie usługi, budowa, serwis.

Zapraszamy do współpracy.