Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi klienta odpowiedzialna będzie za:

  • obsługa Klienta w biurze i telefoniczna
  • prezentacja oferty, sprzedaż, zawieranie umów
  • obsługa zgłoszeń i zamówień
  • kierowanie zgłoszeń do odpowiednich pracowników i nadzór nad zgłoszeniami
  • wprowadzanie danych do systemów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • obsługa korespondencji
  • przygotowywanie ofert handlowych, promocji
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Poszukujemy ludzi:

  • lubiących ludzi i kontakt z Klientem
  • posiadających pozytywne nastawienie
  • otwartych i zaangażowanych

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji z innymi
  • zaangażowanie i entuzjazm
  • predyspozycje do pracy z Klientami
  • biegła znajomość pakietu Office
  • operatywność i dobra organizacja pracy

Mile widziana:

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę, premię sprzedażową
  • niezbędne szkolenia
  • stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy: Krosno i okolice

CV i list motywacyjny należy przesłać na adres e-mail: praca (at)comp-serwis.com.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.