Aktualności

Zmiana rachunków bankowych BGŻ do...

W związku z powstałymi problemami z rachunkami w BGŻBNP, po stronie banku; informujemy że...

czytaj więcejczytaj dalej

Budowa sieci światłowodowej w...

Firma COMP-SERWIS rozpoczyna budowę sieci światłowodowej w powiecie Sanockim. Szczegółby w...

czytaj więcejczytaj dalej

Zmiany w Pakietach Telewizyjnych

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.08.2016 roku zostają zmienione podstawowe pakiety...

czytaj więcejczytaj dalej

Aktywacja za 1zł

Dla nowych Klientów, którzy posiadają już sprzęt do odbioru Internetu. Jeżeli masz już...

czytaj więcejczytaj dalej

TELEFONIA CYFROWA - Tani Domowy Telefon

Wprowadziliśmy do naszej oferty usługę TELEFON. Jest to telefonia cyfrowa, która oferuje...

czytaj więcejczytaj dalej

Sieci światłowodowe

 

Świadczymy usługi w zakresie wykonawstwa sieci światłowodowych:

  • Spawanie światłowodów
  • Pomiary reflektometryczne OTDR w tym pomiary dla sieci PON
  • Montaż przełącznic światłowodowych stacyjnych
  • Montaż muf w kanalizacji teletechnicznej, nasłupowych
  • Montaż studni teletechnicznych
  • Projektowanie sieci PON
  • Instalacja urządzeń aktywnych
  • Wdmuchiwanie kabli światłowodowych do mikrokanalizacji

 

Spawanie kabli światłowodowych

Oferujemy spawanie kabli światłowodowych w mufach, przełącznicach oraz innych dowolnych miejscach.
Posiadamy nowoczesną, najwyższej klasy spawarkę światłowodową i dlatego dzięki niej wykonywane spawy są precyzyjne a konstrukcja pozwala pracować w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych.
Spawarka wykonuje spawy dla włókien: SM(ITU-T G.652), MM(ITU-T G.651), DS.(ITU-T G.653), NZDS(ITU-T G.655), G657A, G657B.


Wdmuchiwanie kabli światłowodowych do mikrokanalizacji.

Oferujemy usługi wdmuchiwania kabli światłowodowych do mikrokanalizacji. 
Posiadamy kompletny sprzęt, dzięki którym możemy wdmuchiwać mikrokable od abonenckich po magistralne kable:
- kompresor
- wdmuchiwarka
- karuzela do układania kabli
- stojaki do kabli i rur

 

 

 

 

Pomiary reflektometryczne OTDR

Wykonujemy pomiary powykonawcze oraz pomiary kontrolne dla sieci optycznych w tym również dla sieci PON.
Lokalizujemy i usuwamy uszkodzenia linii optotelekomunikacyjnych. Przeprowadzamy pomiary parametrów transmisyjnych torów optycznych metodą reflektometryczną, oraz tłumienności torów metodą transmisyjną.
Pomiary wykonywane są za pomocą urządzenia firmy EXFO, dla fal: 1310nm; 1490nm; 1550nm; 1625nm, 1650nm.

Pomiary dla pasywnych sieci PON:
- testowanie na 1310, 1490, 1550, 1625/1650 nm długości fali,
- testy splitterów o dużej liczbie portów (do 1x128),
- rozwiązywanie problemów na działającym łączu,

Pomiary sieci:
- testy dla VoIP
- testy dla IP
- Jperf, Wireshark, Netstumbler.